top of page

Black Trans Virtual Spedition to działająca na serwerach Euro Truck Simulator 2 wirtualna firma transportowa specjalizująca się w długich trasach po świecie, dobrej zabawie i kilometrach liczonych w szczęściu. Nie liczą się dla nas pieniądze, lecz radość z jazdy, zaś ciężarówka to nasz drugi dom i „narzędzie” do zwiedzania globu.

POWSTANIE

Firma powstała latem 2016' i od tego czasu prężnie działa przemierzając wszelkie drogi i bezdroża tego świata. Założycielem i pomysłodawcą całego przedsięwzięcia są dwaj znajomi z firmy Repiński Transport, którzy znając wzloty i upadki firmy, postanowili założyć własny projekt pozbawiony błędów popełnianych przez konkurencję.

Oficjalne powstanie firmy datuje się na 28 dzień Sierpnia, „zrobiłem sobie prezent na urodziny” - tak powstanie firmy komentuje jeden z właścicieli o pseudonimie Kondziu814. Początkowo firma zrzeszała 12 osób w tym dwoje właścicieli i kilkoro przyjaciół z firmy Repiński.

ZAŁAMANIE

Niestety w Grudniu 2016r firma Black Trans była bliska rozpadowi. W firmie pozostali sami założyciele zaś brak czasu spychał Black Trans do szufladki z nieudanymi projektami. Kondziu wraz z Jackiem - znanym pod pseudonimem Jaced90 - zamykali ostatnie rozdziały firmy. Kres wirtualnej zabawy w spedycję dobiegał końca.

ODRODZENIE

Przed ostatecznym rozwiązaniem, firmę uchronił głos żony Kondzia o pseudonimie Sylviaaa, która dziś żartobliwie twierdzi, że trzepnęła męża w łeb „zapytałam go czy chce zmarnować czas, który włożyliśmy w tworzenie tej VS'ki”. Los chciał, iż do firmy zaczęły napływać CV nowych kierowców oraz stałych przyjaciół firmy, którzy postanowili wesprzeć ekipę swoją osobą, zasiadając za kierownicą ciężarówek w barwach BTVS! Dziś jeździ z nami 36 kierowców z różnych zakątków świata, zaś firma ciągle się rozwija zdobywając nowe szczyty - choćby pierwsze miejsce w rankingu „TrucksBOOK Polska” pod względem przejechanych kilometrów.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Mówią - nie pat­rz w przeszłość, nie pat­rz w przyszłość, żyj chwilą... - lecz jak to zro­bić, gdy ta chwi­la jest skut­kiem te­go, co było i będzie po­wodem te­go, co nastąpi? Nie chcemy planować wielkich imprez, fajerwerków i sztucznego zabarwiania naszej historii. Najlepszym pisarzem przyszłości jest czas i to on napisze kolejne rozdziały BlackTrans.

Szerokości dla wszystkich kierowców Euro Truck Simulator 2,

Arczi

Slow Mo RoadBlackTrans
00:00

O firmie

bottom of page